Fernando REIS : 5de zittingsperiode 

Fracties 

  • 20-07-1999 / 16-07-2000 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christendemocraten) en Europese Democraten - Lid

National parties 

  • 20-07-1999 / 16-07-2000 : Partido Social Democrata (Portugal)

Leden 

  • 21-07-1999 / 16-07-2000 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1999 / 13-10-1999 : Commissie constitutionele zaken
  • 13-10-1999 / 16-07-2000 : Commissie industrie, externe handel, onderzoek en energie

all-activities 

Bijdragen aan plenaire debatten 
Toespraken tijdens de plenaire vergadering en schriftelijke verklaringen met betrekking tot plenaire debatten. Artikel 204 en artikel 171, lid 11, van het Reglement