Philip BUSHILL-MATTHEWS : 6de zittingsperiode 

Fracties 

  • 20-07-2004 / 14-02-2007 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democraten) en Europese Democraten - Lid
  • 15-02-2007 / 13-07-2009 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democraten) en Europese Democraten - Lid van het bureau

National parties 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Conservative and Unionist Party (Verenigd Koninkrijk)

Leden 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
  • 15-09-2004 / 13-03-2007 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuid-Aziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
  • 16-09-2004 / 13-03-2007 : Delegatie voor de betrekkingen met Iran
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegatie voor de betrekkingen met Iran
  • 15-03-2007 / 13-07-2009 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuid-Aziatische landen
  • 20-06-2007 / 13-07-2009 : Delegatie voor de betrekkingen met India

Plaatsvervanger 

  • 21-07-2004 / 29-11-2005 : Commissie buitenlandse zaken
  • 31-08-2004 / 14-01-2007 : Subcommissie mensenrechten
  • 15-09-2004 / 13-07-2009 : Delegatie in de Paritaire Parlementaire Vergadering ACS-EU
  • 16-09-2004 / 13-03-2007 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 24-09-2004 / 18-06-2007 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Moldavië
  • 30-11-2005 / 14-01-2007 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en voedselveiligheid
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en voedselveiligheid
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Subcommissie mensenrechten
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en voedselveiligheid
  • 06-03-2007 / 13-07-2009 : Subcommissie mensenrechten
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 06-06-2007 / 13-07-2009 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissies EU-Armenië, EU-Azerbeidzjan en EU-Georgië

all-activities 

Verslag(en) - als rapporteur 
Een rapporteur wordt in de bevoegde parlementaire commissie benoemd om een verslag op te stellen over voorstellen van wetgevende of begrotingsaard, of andere kwesties. Bij het opstellen van hun verslag kunnen rapporteurs overleggen met relevante deskundigen en belanghebbenden. Zij zijn ook verantwoordelijk voor het opstellen van compromisamendementen en onderhandelingen met schaduwrapporteurs. Voor de verslagen die op het niveau van de commissie worden goedgekeurd, volgen een bespreking en stemming in de plenaire vergadering. Artikel 55 van het Reglement

Advies als rapporteur 
Commissies kunnen een advies uitbrengen over een verslag van de bevoegde commissie, waarin zij de elementen behandelen die onder hun bevoegdheid vallen. De rapporteurs voor advies zijn ook verantwoordelijk voor het opstellen van compromisamendementen en onderhandelingen met de schaduwrapporteurs voor advies. Artikel 56, artikel 57, bijlage VI van het Reglement

ADVIES inzake de tenuitvoerlegging van het Europees Handvest voor kleine bedrijven  
- EMPL_AD(2005)360337 -  
-
EMPL 

Ontwerpresolutie(s) 
Ieder lid kan een individuele ontwerpresolutie indienen over kwesties die binnen het toepassingsgebied van de EU vallen. Deze ontwerpresolutie wordt ter overweging toegezonden aan de bevoegde commissie. Artikel 143 van het Reglement

Parlementaire vraag/vragen 
Vragen met verzoek om mondeling antwoord gevolgd door een debat kunnen worden ingediend door een commissie, een fractie of ten minste 5% van de leden van het Parlement. De adressaten zijn de andere EU-instellingen. De Conferentie van voorzitters beslist of, en in welke volgorde, de vragen op de definitieve ontwerpagenda van de plenaire vergadering worden ingeschreven. Artikel 128

Schriftelijke verklaringen (tot en met 16 januari 2017) 
**Dit instrument bestaat sinds 16 januari 2017 niet meer.** Een schriftelijke verklaring was een initiatief met betrekking tot een bepaalde EU-bevoegdheid, en kon door leden worden medeondertekend binnen een periode van drie maanden.

Schriftelijke verklaring over het belang van banen en de rechten van werknemers in de EU  
- P6_DCL(2009)0025 - Vervallen  
Philip BUSHILL-MATTHEWS , Elisabeth MORIN-CHARTIER , Thomas MANN , Luigi COCILOVO , Paulo CASACA  
Datum bekendmaking : 09-03-2009
Vervaldatum : 07-05-2009
Aantal ondertekenaars : 146 - 08-05-2009
Schriftelijke verklaring over godsdienstige rechten en vrijheden in Frankrijk en in de gehele Europese Unie  
- P6_DCL(2005)0005 - Vervallen  
Caroline LUCAS , Claude MORAES , Baroness Sarah LUDFORD , Philip BUSHILL-MATTHEWS , Alain LIPIETZ  
Datum bekendmaking : 21-02-2005
Vervaldatum : 21-05-2005
Aantal ondertekenaars : 68 - 21-05-2005

Presentielijst 
Deze presentielijst is een uittreksel van de notulen van de plenaire vergadering van de 6e zittingsperiode. De hierin vervatte gegevens dienen slechts ter informatie en bestrijken de ambtsperiode van het lid in het Europees Parlement. Dit zijn ruwe gegevens. Zij zijn niet gecorrigeerd in verband met gerechtvaardigde afwezigheid wegens ziekte, moeder- of vaderschapsverlof, toegestane activiteiten van parlementaire delegaties, enz.