Peter BOSSU : 5de zittingsperiode 

Fracties 

  • 20-07-1999 / 31-12-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 20-07-1999 / 31-12-1999 : Socialistische Partij (België)

Leden 

  • 21-07-1999 / 31-12-1999 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs, media en sport
  • 06-10-1999 / 11-11-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Republiek Tsjechië
  • 11-11-1999 / 31-12-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Slovenië

Plaatsvervanger 

  • 22-07-1999 / 31-12-1999 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbeleid
  • 16-12-1999 / 31-12-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Republiek Tsjechië