Anne VONDELING : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 22-11-1979 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 22-11-1979 : Partij van de Arbeid (Nederland)

Ondervoorzitter 

  • 18-07-1979 / 22-11-1979 : Europees Parlement
  • 18-07-1979 / 22-11-1979 : Bureau van het Europees Parlement

Leden 

  • 20-07-1979 / 22-11-1979 : Economische en Monetaire Commissie
  • 20-07-1979 / 22-11-1979 : Commissie Reglement en verzoekerschriften