Joris B. VERHAEGEN : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 25-08-1981 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 25-08-1981 : Christelijke Volkspartij (Europese Volkspartij) (België)

Leden 

  • 20-07-1979 / 24-08-1981 : Commissie sociale zaken en werkgelegeheid
  • 10-12-1979 / 25-08-1981 : Delegatie naar de Gemengde Parlementaire Commissie voor de associatie EEG-Turkije