Marcel Albert VANDEWIELE : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christelijke Volkspartij (Europese Volkspartij) (België)

Ondervoorzitter 

  • 18-07-1979 / 18-01-1982 : Europees Parlement
  • 18-07-1979 / 18-01-1982 : Bureau van het Europees Parlement
  • 20-01-1982 / 23-07-1984 : Europees Parlement
  • 20-01-1982 / 23-07-1984 : Bureau van het Europees Parlement

Leden 

  • 20-07-1979 / 21-05-1980 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 22-05-1980 / 17-09-1981 : Commissie voor energie en onderzoek
  • 18-09-1981 / 20-01-1982 : Commissie sociale zaken en werkgelegeheid
  • 21-01-1982 / 14-10-1982 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Commissie vervoer