Joannes J. VERROKEN : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christelijke Volkspartij (Europese Volkspartij) (België)

Ondervoorzitter 

  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Commissie Reglement en verzoekerschriften
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Commissie voor het onderzoek van de geloofsbrieven

Leden 

  • 20-07-1979 / 21-05-1980 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 22-05-1980 / 15-06-1980 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport
  • 16-06-1980 / 20-01-1982 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 25-09-1981 / 20-01-1982 : Commissie Reglement en verzoekerschriften
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Commissie institutionele zaken
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie naar de Gemengde Commissie Europees Parlament/Spaanse Cortes