Daniel J.E. VIÉ : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 13-10-1980 / 08-02-1981 : Fractie van Europese democraten voor de vooruitgang - Lid
  • 09-02-1981 / 23-07-1984 : Fractie van Europese democraten voor de vooruitgang - Lid van het bureau

National parties 

  • 13-10-1980 / 23-07-1984 : Défence des intérêts de la France en Europe (Frankrijk)

Leden 

  • 16-01-1981 / 23-07-1984 : Juridische Commissie
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie naar de Gemengde Commissie Europees Parlement/Parlementaire Vergadering van de Republiek Portugal