Yvette ROUDY : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 16-06-1981 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 16-06-1981 : Parti socialiste (Frankrijk)

Leden 

  • 20-07-1979 / 16-06-1981 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 25-10-1979 / 13-04-1980 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EEG-Griekenland