Lucien RADOUX : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Parti socialiste (België)

Voorzitter 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met de Oosteuropese landen

Leden 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Commissie institutionele zaken