Konstantinos NIKOLAOU : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Socialistische Fractie - Lid
  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Panellinio Socialistiko Kinima (Griekenland)
  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Panellinio Socialistiko Kinima (Griekenland)

Ondervoorzitter 

  • 20-01-1982 / 23-07-1984 : Europees Parlement
  • 20-01-1982 / 23-07-1984 : Bureau van het Europees Parlement

Leden 

  • 17-11-1981 / 20-01-1982 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening