Jacqueline NEBOUT : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-04-1983 / 23-07-1984 : Fractie van Europese democraten voor de vooruitgang - Lid

National parties 

  • 25-04-1983 / 23-07-1984 : Défence des intérêts de la France en Europe (Frankrijk)

Leden 

  • 28-04-1983 / 15-12-1983 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN en van de Interparlementaire Organisatie van de ASEAN (AIPO)
  • 28-04-1983 / 23-07-1984 : Begrotingscommissie
  • 16-12-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen