Kalliopi NIKOLAOU : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Panellinio Socialistiko Kinima (Griekenland)

Leden 

  • 17-11-1981 / 20-01-1982 : Economische en Monetaire Commissie
  • 21-01-1982 / 16-09-1982 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 17-09-1982 / 23-07-1984 : Begrotingscommissie
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie naar de Gemengde Commissie Europees Parlement/Parlementaire Vergadering van de Republiek Portugal