Kai NYBORG : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Fractie van Europese democraten voor de vooruitgang - Ondervoorzitter

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-10-1983 : Fremskridtspartiet (Denemarken)
  • 24-10-1983 / 23-07-1984 : Det konservative folkeparti (Denemarken)

Voorzitter 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Commissie Reglement en verzoekerschriften

Leden 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Economische en Monetaire Commissie