David Lancaster NICOLSON : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Europese Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Verenigd Koninkrijk)

Leden 

  • 20-07-1979 / 24-03-1980 : Economische en Monetaire Commissie
  • 25-03-1980 / 22-05-1980 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport
  • 21-01-1982 / 06-07-1983 : Commissie sociale zaken en werkgelegeheid
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten