Eric FORTH : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Europese Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Verenigd Koninkrijk)

Leden 

  • 20-07-1979 / 09-07-1981 : Begrotingscommissie
  • 10-04-1981 / 20-01-1982 : Commissie voor begrontingscontrole
  • 10-07-1981 / 24-10-1983 : Commissie Reglement en verzoekerschriften
  • 19-02-1982 / 23-07-1984 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met Latijns-Amerika