Assimakis FOTILAS : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1981 / 31-08-1981 : Socialistische Fractie - Lid
  • 01-09-1981 / 18-10-1981 : Socialistische Fractie - Lid van het bureau

National parties 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Panellinio Socialistiko Kinima (Griekenland)

Leden 

  • 09-02-1981 / 01-09-1981 : Commissie voor de landbouw
  • 01-09-1981 / 18-10-1981 : Politieke Commissie