Derek A. ENRIGHT : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Labour Party (Verenigd Koninkrijk)

Leden 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Commissie Reglement en verzoekerschriften