Claude ESTIER : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 31-08-1981 : Socialistische Fractie - Ondervoorzitter

National parties 

  • 17-07-1979 / 31-08-1981 : Parti socialiste (Frankrijk)

Ondervoorzitter 

  • 14-04-1980 / 31-08-1981 : Politieke Commissie
  • 13-10-1980 / 31-12-1980 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EEG-Griekenland

Leden 

  • 20-07-1979 / 30-10-1980 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport
  • 10-12-1979 / 14-04-1980 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EEG-Griekenland