Doeke EISMA : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Democraten 66 (Nederland)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 17-11-1994 / 10-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Transkaukasië
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Transkaukasië
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Republiek Slowakije
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie regionaal beleid
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Oekraïne, Wit-Rusland en Moldavië
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie regionaal beleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie visserij
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Turkije
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Oekraïne, Wit-Rusland en Moldavië
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Oekraïne, Wit-Rusland en Moldavië