Tullia CARETTONI ROMAGNOLI : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Communistische Fractie en geestverwanten - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Indipendenti di sinistra (Italië)

Leden 

  • 20-07-1979 / 27-09-1979 : Commissie sociale zaken en werkgelegeheid
  • 28-09-1979 / 20-01-1982 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 10-12-1979 / 08-03-1982 : Delegatie naar de Gemengde Parlementaire Commissie voor de associatie EEG-Turkije
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Commissie ontwikkelingssamenwerking