Ann CLWYD : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 08-02-1981 : Socialistische Fractie - Lid van het bureau
  • 09-02-1981 / 23-07-1984 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Labour Party (Verenigd Koninkrijk)

Voorzitter 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie naar de Gemengde Commissie Europees Parlement/Parlementaire Vergadering van de Republiek Portugal

Leden 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Commissie sociale zaken en werkgelegeheid