Francis COMBE : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 15-04-1982 : Liberale en Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 15-04-1982 : Union pour la France en Europe (Frankrijk)

Leden 

  • 20-07-1979 / 15-04-1982 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 13-10-1980 / 15-04-1982 : Economische en Monetaire Commissie