Maurits P.-A. COPPIETERS : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 13-04-1980 : Fractie voor de technische coördinatie en de verdediging van de onafhankelijke groepering en leden - Lid van het bureau
  • 14-04-1980 / 11-02-1981 : Fractie voor de technische coördinatie en de verdediging van de onafhankelijke groepering en leden - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 11-02-1981 : Volksunie (België)

Leden 

  • 20-07-1979 / 11-02-1981 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport
  • 09-02-1981 / 11-02-1981 : Commissie voor begrontingscontrole