Gaetano CINGARI : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 15-06-1992 / 11-01-1993 : Fractie voor een Unitair Europees Links - Lid
  • 12-01-1993 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid
  • 21-04-1993 / 09-05-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 15-06-1992 / 09-05-1994 : Partito democratico della sinistra (Italië)

Leden 

  • 10-07-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 10-07-1992 / 09-05-1994 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 01-02-1994 / 09-05-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika

Plaatsvervanger 

  • 10-07-1992 / 09-05-1994 : Commissie institutionele zaken