Frank CLUSKEY : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-07-1981 / 31-08-1981 : Socialistische Fractie - Lid
  • 01-09-1981 / 14-12-1982 : Socialistische Fractie - Lid van het bureau

National parties 

  • 01-07-1981 / 14-12-1982 : Labour Party (Ierland)

Ondervoorzitter 

  • 21-01-1982 / 14-12-1982 : Commissie voor begrontingscontrole

Leden 

  • 01-09-1981 / 14-12-1982 : Begrotingscommissie