Arnaldo COLLESELLI : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia cristiana (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 16-03-1981 / 23-07-1984 : Commissie voor de landbouw

Leden 

  • 20-07-1979 / 15-03-1981 : Commissie voor de landbouw
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie naar de Gemengde Commissie Europees Parlement/Parlementaire Vergadering van de Republiek Portugal