Mario CAPANNA : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Fractie voor de technische coördinatie en de verdediging van de onafhankelijke groepering en leden - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia proletaria (Italië)

Leden 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Commissie voor energie en onderzoek
  • 24-10-1979 / 21-01-1982 : Delegatie naar de Gemengde Parlementaire Commissie voor de associatie EEG-Turkije