Manlio CECOVINI : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Liberale en Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito liberale italiano (Italië)

Leden 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met Cyprus