Henri-Guy CAILLAVET : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 04-05-1982 : Liberale en Democratische Fractie - Lid
  • 05-05-1982 / 23-07-1984 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Union pour la France en Europe (Frankrijk)

Ondervoorzitter 

  • 20-07-1979 / 13-04-1980 : Commissie voor de landbouw
  • 14-04-1980 / 15-03-1981 : Commissie voor de landbouw

Leden 

  • 16-03-1981 / 14-06-1982 : Commissie voor de landbouw
  • 11-10-1982 / 23-07-1984 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 11-04-1983 / 20-05-1983 : Delegatie voor de betrakkingen med Oosterijk