André BORD : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-04-1982 / 23-07-1984 : Fractie van Europese democraten voor de vooruitgang - Lid

National parties 

  • 19-04-1982 / 23-07-1984 : Défence des intérêts de la France en Europe (Frankrijk)

Leden 

  • 12-05-1982 / 23-07-1984 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 14-01-1983 / 23-07-1984 : Commissie institutionele zaken
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie naar de Gemengde Commissie Europees Parlament/Spaanse Cortes