Cornelis BERKHOUWER : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Liberale en Democratische Fractie - Ondervoorzitter

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (Nederland)

Ondervoorzitter 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met Latijns-Amerika

Leden 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Politieke Commissie
  • 13-10-1980 / 09-03-1982 : Commissie Reglement en verzoekerschriften
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming