Pierre BAUDIS : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 31-12-1980 : Liberale en Democratische Fractie - Lid
  • 01-01-1981 / 23-07-1984 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Union pour la France en Europe (Frankrijk)

Leden 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Commissie vervoer