Martin BANGEMANN : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 27-06-1984 : Liberale en Democratische Fractie - Voorzitter

National parties 

  • 17-07-1979 / 27-06-1984 : Freie Demokratische Partei (Duitsland)

Leden 

  • 20-07-1979 / 10-12-1979 : Commissie voor begrontingscontrole
  • 11-02-1980 / 11-07-1980 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport
  • 14-10-1983 / 27-06-1984 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport