Giovanni BARBAGLI : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia cristiana (Italië)

Leden 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Commissie sociale zaken en werkgelegeheid
  • 21-01-1981 / 23-07-1984 : Begrotingscommissie
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met Latijns-Amerika