Paolo BARBI : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 08-03-1982 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Voorzitter

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia cristiana (Italië)

Leden 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Begrotingscommissie
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Politieke Commissie