Neil R. BALFOUR : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Europese Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Verenigd Koninkrijk)

Leden 

  • 20-07-1979 / 09-04-1981 : Economische en Monetaire Commissie
  • 10-04-1981 / 23-07-1984 : Begrotingscommissie