Maria Luisa CASSANMAGNAGO CERRETTI : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau
  • 21-01-1992 / 11-02-1992 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 12-02-1992 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Italië)

Voorzitter 

  • 18-02-1991 / 14-01-1992 : Politieke Commissie
  • 17-02-1992 / 17-09-1992 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)

Ondervoorzitter 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie buitenlandse zaken en veiligheid

Leden 

  • 26-07-1989 / 18-02-1991 : Politieke Commissie
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie institutionele zaken
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 17-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie institutionele zaken
  • 11-02-1992 / 17-02-1992 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 18-12-1992 / 18-07-1994 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 12-10-1990 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu
  • 26-07-1989 / 14-06-1991 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Commissie rechten van de vrouw
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 11-06-1992 / 18-12-1992 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten