Vassilis EPHREMIDIS : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 05-01-1995 : Confederale Fractie Europees Unitair Links - Ondervoorzitter
  • 06-01-1995 / 19-07-1999 : Confederale Fractie Europees Unitair Links/Noords Groen Links - Ondervoorzitter

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Kommounistiko Komma Elladas (Griekenland)

Ondervoorzitter 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Kazachstan, Kirghizstan, Oezbekistan Tadzjikistan, Turkmenistan en Mongolië
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Kazachstan, Kirghizstan, Oezbekistan Tadzjikistan, Turkmenistan en Mongolië
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Kazachstan, Kirghizstan, Oezbekistan Tadzjikistan, Turkmenistan en Mongolië

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Bulgarije en Roemenië
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Bulgarije
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Kazachstan, Kirghizstan, Oezbekistan Tadzjikistan, Turkmenistan en Mongolië
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie regionaal beleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Turkije

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 05-03-1997 / 19-07-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling