Pietro ADONNINO : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia cristiana (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Commissie Reglement en verzoekerschriften

Leden 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Commissie Reglement en verzoekerschriften
  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Begrotingscommissie
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan