Virginio BETTINI : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 26-10-1989 / 18-07-1994 : Fractie De Groenen in het Europees Parlement - Lid

National parties 

  • 26-10-1989 / 18-07-1994 : Verdi Arcobaleno (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 27-10-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China

Leden 

  • 27-10-1989 / 14-01-1992 : Commissie energie, onderzoek en tecnologie
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie energie, onderzoek en technologie
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie regionaal beleid, ruimtelijke ordening en betrekkingen met de regionale en plaatselijke besturen

Plaatsvervanger 

  • 26-10-1989 / 14-01-1992 : Commissie vervoer en toerisme
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika