António CAPUCHO : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 01-08-1994 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij - Lid
  • 02-08-1994 / 05-11-1996 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij - Lid van het bureau
  • 06-11-1996 / 12-11-1996 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 13-11-1996 / 08-06-1998 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau
  • 09-06-1998 / 14-09-1998 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 14-09-1998 : Partido Social Democrata (Portugal)

Ondervoorzitter 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Europees Parlement
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Bureau van het Europees Parlement
  • 14-01-1997 / 09-03-1998 : Europees Parlement
  • 14-01-1997 / 09-03-1998 : Bureau van het Europees Parlement

Leden 

  • 21-07-1994 / 10-07-1995 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie institutionele zaken
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 16-01-1997 / 14-09-1998 : Commissie institutionele zaken

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Subcommissie rechten van de mens
  • 10-07-1995 / 15-01-1997 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 16-01-1997 / 03-03-1998 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 01-12-1997 / 14-09-1998 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Rusland