Gérard R.P. FUCHS : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Frankrijk)

Ondervoorzitter 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie institutionele zaken
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Polen
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de republieken van het Gemenebest van Onafhankelijke Staten (GOS)
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 27-04-1992 / 18-07-1994 : Subcommissie monetaire zaken
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de republieken van het Gemenebest van Onafhankelijke Staten (GOS)
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EG-Europese Economische Ruimte
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie Europese Economische Ruimte
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de republieken van het Gemenebest van Onafhankelijke Staten (GOS)