Emilio COLOMBO : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 10-06-1992 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 11-06-1992 / 01-08-1992 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 25-07-1989 / 01-08-1992 : Democrazia cristiana (Italië)

Leden 

  • 26-07-1989 / 19-01-1990 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 19-01-1990 / 14-01-1992 : Commissie institutionele zaken
  • 15-01-1992 / 01-08-1992 : Commissie institutionele zaken

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 28-09-1989 : Politieke Commissie