Jean-Louis BORLOO : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 04-09-1992 : Niet-ingeschrevenen

National parties 

  • 25-07-1989 / 04-09-1992 : sans étiquette (Frankrijk)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 15-01-1992 / 04-09-1992 : Commissie regionaal beleid, ruimtelijke ordening en betrekkingen met de regionale en plaatselijke besturen
  • 15-01-1992 / 04-09-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met IJsland

Plaatsvervanger 

  • 29-05-1991 / 14-01-1992 : Politieke Commissie
  • 15-01-1992 / 04-09-1992 : Commissie ontwikkelingssamenwerking