Nicolas ESTGEN : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti chrétien social (Luxemburg)

Ondervoorzitter 

  • 14-01-1992 / 18-07-1994 : Europees Parlement
  • 14-01-1992 / 18-07-1994 : Bureau van het Europees Parlement

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-09-1989 : Commissie jeugd, cultuur onderwijs, media en sport
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Zwitserland
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 18-02-1991 / 14-01-1992 : Commissie jeugd, cultuur onderwijs, media en sport
  • 15-01-1992 / 31-01-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EG-Oostenrijk
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EU-Oostenrijk

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu
  • 15-09-1989 / 17-02-1991 : Commissie jeugd, cultuur onderwijs, media en sport
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Tsjechoslowakije
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Republiek Tsjechië en de Republiek Slowakije
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Republiek Tsjechië en de Republiek Slowakije