Adriana CECI : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 11-01-1993 : Fractie voor een Unitair Europees Links - Lid
  • 12-01-1993 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 31-12-1990 : Partito comunista italiano (Italië)
  • 01-01-1991 / 18-07-1994 : Partito democratico della sinistra (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Albanië, Bulgarije en Roemenië
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Albanië, Bulgarije en Roemenië
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Albanië, Bulgarije en Roemenië

Leden 

  • 26-07-1989 / 15-06-1990 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 15-06-1990 / 14-01-1992 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Albanië, Bulgarije en Roemenië
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 15-06-1990 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie rechten van de vrouw
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie jeugd, cultuur onderwijs, media en sport
  • 15-06-1990 / 14-01-1992 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 15-01-1992 / 10-12-1992 : Commissie rechten van de vrouw
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 17-03-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China