Konstantinos TSIMAS : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Grupa Socjalistów - Członek
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Panellinio Socialistiko Kinima (Grecja)

Wiceprzewodniczący 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z republikami ze Wspólnoty Niepodleglych Panstw (WNP)
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z republikami ze Wspólnoty Niepodleglych Panstw (WNP)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z republikami ze Wspólnoty Niepodleglych Panstw (WNP)