Lyndon H.A. HARRISON : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Wielka Brytania)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podkomisja ds. Walutowych
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podkomisja ds. Walutowych
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 17-10-1994 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 25-10-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Transportu i Turystyki