José H.G. HAPPART : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti socialiste (Belgia)

Wiceprzewodniczący 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Kanada

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 18-07-1996 / 20-02-1997 : Tymczasowa komisja ds. Dochodzenia w Sprawie BSE (gabczastego zwyrodnienia mózgu)
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Kanada

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rybolówstwa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rybolówstwa
  • 07-05-1997 / 19-11-1997 : Tymczasowa komisja majaca za zadanie monitorowanie dzialan podejmowanych na podstawie zalecen dotyczacych BSE (gabczastego zwyrodnienia mózgu)